ورود    ●   ثبت نام      سفارش آنلاین  ●   تماس با ما  ●  نقشه سایت
Tel :    021-22875801     Support   24 X 365
راه اندازی تلویزیون اینترنتی | راه اندازی رادیو آنلاین     اپلیکیشن برای ios | اپلیکیشن ثبت دامنه ios | برنامه موبایل هاستینگ | برنامه موبایل طراحی وب | برنامه موبایل ثبت دامنه    سازین در موبایل شما | اپلیکیشن ثبت دامنه | اپلیکیشن هاستینگ | اپلیکیشن طراحی وب    سازین بلاگ | دانشنامه فناوری اطلاعات و ارتباطات

پنج شنبه, 30 دی 1395
LiveZilla Live Help

کسب درآمد آنلاین

  سیستم کسب امتیازات و درآمد در باشگاه مشتریان چگونه عمل میکند ؟

کاربران پورتال سازین با فعالسازی بخش " باشگاه من " یک لینک اختصاصی دریافت میکنند و با معرفی و تبلیغ این لینک به دوستان خود از طریق ایمیل ؛ شبکه های اجتماعی ؛ سایت و یا وبلاگ از دوستان و مخاطبان خود دعوت میکنند تا این لینک اختصاصی را مشاهده کنند . خلاقیت شما در معرفی بهتر لینک اختصاصی همان تفاوت شما با دیگران است .

هر کاربر یا بازدیدکننده جدیدی که به واسطه کلیک بر روی لینک اختصاصی شما به پورتال سازین هدایت شود موجب افزایش امتیاز شما خواهد شد و در صورتیکه بازدیدکننده لینک شما از سازین خرید انجام دهد علاوه بر کسب امتیاز کارمزد10% نیز به اعتبار ریالی شما افزوده خواهد شد .

 

ثبت دامین | خرید هاست | خرید سرور | طراحی وب سایت | پنل پیامک | سرور مجازی ویندوز | سرور مجازی لینوکس | مدیریت سرور اختصاصی | کسب درآمد آنلاین | کسب درآمد اینترنتی

روش فعالسازی کسب درآمد آنلاین !

وارد دفترکار مجازی خود در پورتال سازین شوید و پس از کلیک بر روی
منوی  باشگاه من در صفحه بعد میتوانید بر روی دکمه فعالسازی بازاریابی کلیک نمایید .  هم اکنون دفترکار مجازی شما به "سیستم بازاریابی و همکاری در فروش" مجهز شد و میتوانید از همین حالا فعالیت خود را شروع کرده و امتیاز دریافت کنید .  اگر میخواهید در کسب امتیاز و تبدیل آن به درآمد موفق باشید به شما توصیه میکنیم راهنما و دستورالعمل های  را همراه با جدول امتیازات به دقت مطالعه نمایید .
 

آگاهی از امتیاز هر فعالیت ویژه اعضای باشگاه مشتریان سازین

معرفی به دوستان

پرداخت حواله/نقدی

پرداخت اینترنتی

ثبت نام کاربر

هر بازدید واقعی

عنوان

هر ١٠ ارسال لینک

هر ٥٠٠٠٠ تومان

هر ٥٠٠٠٠ تومان

هر کاربر جدید

هر٢٠ بازدید

تعداد / واحد

٢

١

1

3

٢

امتیاز

0 10% 10% 0 0 افزایش اعتبار آنی
افزایش اعتبار آنی بلافاصله پس از پرداخت توسط شما یا مشتری شما و بصورت افزایش اعتبار دفترکار مجازی انجام میشود 
جدول مبلغ پورسانت بابت پلان های امتیاز اعضای باشگاه مشتریان سازین
15000

5000

1500

500

200

پلان های امتیاز

کمتر 12 ماه کمتر از 12ماه کمتر از 12ماه کمتر از 12ماه کمتر از 12ماه

حداقل زمان کسب امتیاز

750,000 تومان 950,000 تومان 260,000 تومان 80,000 تومان 20,000 تومان

مبلغ افزایش اعتبار

مبلغ پورسانت به اعتبار ریالی دفترکار مجازی افزوده میشود و امکان انتقال 50% امتیازات هر پلان به عنوان هدیه به سایر اعضا وجود دارد
10% پورسانت از کلیه خریدهاییکه از طریق لینک اختصاصی بازاریاب انجام شده باشد به اعتبار پنل کاربری بازاریاب افزوده میگردد.
10% پورسانت بصورت مادالعمر از کلیه خریدها و پرداخت های کاربران معرفی شده به اعتبار پنل کاربری بازاریاب افزوده میگردد .


آموزش (هاست) هاستینگ  پرسش ها و پاسخ ها !

آموزش (هاست) هاستینگ  حداقل زمان برای تبدیل امتیاز به درآمد چقدر است ؟

حداکثر زمان برای رسیدن به یکی از پلان های امتیازی در جدول فوق ذکر شده است . برای تبدیل امتیاز به پورسانت (اعتبار ریالی) بایستی مجموع امتیاز شما در کمتر از زمان درج شده در جدول فوق به یکی از پلان های امتیازی رسیده باشد .

 آموزش (هاست) هاستینگ   مشاهده گزارشات ماهانه یا هفتگی از چه طریق امکانپذیر میباشد ؟

هرماه گزارش کاملی از مجموع امتیازات , بازدیدها و ثبت نام ها و خریدهاییکه از طریق لینک بازاریاب انجام شده است بصورت ایمیل برای عضو باشگاه ارسال میشود . امکان مشاهده یک نسخه از همین گزارش در دفترکار مجازی و لینک بالای صفحه با عنوان " مکاتبات من" وجود دارد . همچنین آمار مربوط به خریدها , امتیازات , بازدیدها در منوی "باشگاه من" در دفترکار مجازی بصورت آنلاین قابل مشاهده خواهد بود .


آموزش (هاست) هاستینگ   درصورت نرسیدن به هرکدام از پلان های امتیازی در زمان مقرر امکان انتقال امتیازات به دوره بعدی وجود دارد؟

بله , در صورتیکه مجموع امتیازات کسب شده شما کمتر از یکی از پلان های امتیازی باشد , شما میتوانید در هر زمانی (محدودیت تاریخ وجود ندارد) درخواست انتقال امتیازات خود را به دوره جدید بدهید . بطور مثال در صورتیکه 13ماه از عضویت شما گذشته است و امتیازات شما به 190 امتیاز رسیده باشد , میتوانید با کسر 20%  امتیاز خود را به دوره زمانی بعدی انتقال دهید . 

توضیح ! ممکن است امتیاز شما بیشتر از پلان اول 200 امتیازی باشد و قصد داشته باشید به پلان 5000 امتیازی برسید . برای این منظور بهتر است به جای تبدیل امتیاز به پورسانت اقدام به انتقال امتیازات خود به دوره زمانی بعد نمایید . هر مرتبه انتقال امتیاز با کسر20% انجام میشود تا شما به پلان هدف گذاری شده خود برسید.
 

آموزش (هاست) هاستینگ  لینک اختصاصی بازاریابی چیست و چه کاربردی دارد ؟

پس از فعالسازی گزینه بازاریابی در دفترکار مجازی بصورت خودکار یک لینک اختصاصی برای شما ثبت و در همان صفحه همراه با دستورالعمل شروع بازاریابی مشاهده میشود. بازدیدها،ثبت نام و پرداخت ها فقط درصورتیکه با کلیک بر روی لینک شما انجام شده باشد موجب افزایش امتیاز خواهد شد . کدHtml ، معرفی لینک به دوستان جهت بازدید یا ثبت نام و یا خرید محصولات و خدمات میبایست از طریق لینک اختصاصی شما انجام شود.
مثال : http://my.sazinco.ir/aff.php?aff=0222222

آموزش (هاست) هاستینگ  محاسبه امتیاز بازدیدکنندگان چگونه انجام میشود ؟

انتشار و نمایش بنر بازاریابی و یا لینک اختصاصی شما موجب میشود تا بازدیدکنندگان جدیدی از سایت دیدن نمایند . در صورتیکه بازدیدها واقعی باشد و با IP های متفاوت انجام شود ، سیستم کلیه بازدیدهاییکه از پورتال سازین با استفاده از کلیک بر روی لینک بازاریابی شما انجام شده باشد را برای شما محاسبه مینماید.


آموزش (هاست) هاستینگ  نحوه معرفی و ثبت نام کاربر جدید چگونه است ؟

چنانچه بازدیدکننده ای با هدف خرید و یا با هدف ثبت نام و پیوستن به سازین با مشخصات صحیح و قابل استعلام انجام شده باشد این ثبت نام به امتیازات شما بصورت خودکار اضافه میکند . امتیازات تنها ثبت نام هایی در بخش کسب درآمد برای شما اضافه میشود که با کلیک بر روی لینک اختصاصی یا بنرهای اختصاصی شما انجام شده باشد و کاربر جدید اطلاعات خود از قبیل (آدرس فارسی،تلفن ثابت،شماره همراه و نام نام خانوادگی) را صحیح وارد نموده باشد . لینک بازاریابی خود را همراه با دعوت نامه ثبت نام در سازین برای دوستان خود ارسال نمایید .


آموزش (هاست) هاستینگ  پرداخت آنلاین به سایت چه تاثیری در امتیازات دارد ؟

هرگونه خرید آنلاین همراه با پرداخت اینترنتی توسط شما و یا توسط مشتری شما ( مشتری شما از طریق لینک اختصاصی شما شناسایی میشود) که انجام شود بلافاصله درصدی طبق جدول فوق به دفترکار مجازی شما افزوده میشود . از این رو امتیاز سفارش و پرداخت اینترنتی نسبت به سایر موارد به دلیل ویژگی افزایش وجه آنلاین کمتر میباشد .

آموزش (هاست) هاستینگ  پرداخت سنتی و غیر اینترنتی به سایت نیز دارای امتیاز است ؟

پرداخت سنتی میتواند پرداخت نقدی یا حواله بانکی از طرف شما یا مشتری معرفی شده توسط شما انجام شود . در پرداخت های غیر آنلاین فقط مشتریانی به عنوان مشتری شما شناسایی میشوند که عضویت شان از طریق لینک اختصاصی شما انجام شده باشد و یا قبل از ثبت سفارش مشتری شما به واحد بازاریابی سازین از طریق تیکتینگ یا ایمیل اطلاع دهید و عضویت مشتری را خودتان با استفاده از کلیک کردن روی لینک اختصاصی بازاریابی انجام دهید .

پورسانت پرداخت سنتی و غیر اینترنتی نیز مانند پورسانت آنلاین بلافاصله پس از پرداخت به دفترکار مجازی عضو باشگاه مشتریان سازین افزوده میشود و نحوه محاسبه پورسانت و کسب امتیاز طبق جدول فوق میباشد .

آموزش (هاست) هاستینگ  آیا ارسال و معرفی لینک به دوستان امتیاز بالایی دارد ؟

بله ؛ معرفی لینک بازاریابی از طریق ایمیل ؛امتیاز بالایی دارد.  جهت معرفی سازین به دوستان خود کافیست بر روی لینک "
معرفی عضو جدید " کلیک نمایید و لینک اختصاصی بازاریابی خود را برای دوستان خود ارسال نمایید . هر نوع بازدید و ثبت نام یا سفارش و پرداختی که توسط دوستان شما بواسطه کلیک بر روی لینک اختصاصی شما انجام شود ؛ موجب افزایش امتیازات و در نهات کسب درآمد بیشتر شما میشود .  " معرفی عضو جدید  "


 

آموزش (هاست) هاستینگ آیا امکان واریز مبلغ اعتبار دفترکار مجازی به حساب بانکی وجود دارد؟

خیر , استفاده از امتیازات و سود ناشی از کسب امتیازات ناشی از معرفی و فروش محصولات و خدمات سازین با هدف جلب رضایت مصرف کنندگان محصولات و خدمات در نظر گرفته شده است . کسب درآمد اینترنتی به این معنا که مشتریان سازین پس از افزایش اعتبار دفترکار مجازی شان بابت سفارشات بعدی به سازین مبلغی را پرداخت نکنند . حال ممکن است این مبلغ را از مشتری دریافت کنند و به صورت درآمد آنلاین در نظر گرفته شود و یا ممکن است مشتری با کسب درآمد آنلاین با این روش در خریدهای خود مبلغ قابل توجهی را صرفه جویی نموده باشد .

آموزش (هاست) هاستینگ    دقت عملکرد سیستم همکاری در فروش سازین چقدر است و قوانین و شرایط بازاریابی چیست؟

در صورتیکه کلیه بازدیدها؛ثبت نام ها و خریدها از طریق لینک اختصاصی بازاریاب بدون هیچ تخلف و بصورت واقعی انجام شود ؛ سیستم همکاری در فروش سازین با دقت 100% امتیازات و مبلغ پورسانت را محاسبه و در منوی بازاریابی پنل کاربری بصورت آنلاین نمایش میدهد .
کسب درآمد اینترنتی طبق ظوابط و شرایط توضیح داده شده در بخش قوانین و مقررات سازین میباشد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف طبق قانون جرائم رایانه ای و مقررات منتشر شده در پورتال سازین در مرتبه اول به بازاریاب اخطار ارسال میشود و  امتیازات کسب شده از طریق تخلف کسر میگرد و در صورت تکرار خدمات بازاریابی اینترنتی بطور کامل مسدود میگردد .


عضویت در باشگاه مشتریان گروه سازین برای عموم مشتریان و یا حتی کاربران اینترنتی امکانپذیر است لیکن برای کسب درآمد آنلاین کاربرانی که دارای چند وب سایت هستند و یا کاربرانی که دارای وبلاگ یا وب سایت های پربازدید و تخصصی هستند مفید خواهد بود . در هر حال سیستم کسب امتیاز و افزایش اعتبار دفترکار مجازی در باشگاه مشتریان با هدف افزایش فروش محصولات و خدمات و کسب رضایت مشتریان و سرمایه گذاری بلند مدت کاربران محصولات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده است .


آموزش (هاست) هاستینگ    افزایش امکانات یا تغییر پلان ها چگونه انجام میشود و اطلاع رسانی میشود ؟

انتقادات و پیشنهادات اعضای باشگاه مشتریان مهمترین الگوی ما برای تغییرات و بروز رسانی سیستم کسب درآمد آنلاین در باشگاه مشتریان میباشد . در صورتیکه پیشنهاد خاصی در راستای بهتر شدن این سرویس با توجه به ابزار و امکانات موجود دارید میتوانید از طریق منوی" ارسال درخواست" در دفترکار خود برای واحد بازرگانی ارسال نمایید . مطمئن باشید به کلیه نظرات حتی انتقادات در اولین فرصت ممکن پاسخ داده خواهد شد و تمامی نظرات و پیشنهادات به دقت توسط تصمیم سازان بازاریابی سازین بررسی میشود . امیدواریم تغییر بعدی از روی پیشنهاد شما انجام شود و پاداش استفاده از ایده های نو نصیب شما گردد.